Sekvenace proteinů

Prohloubení proteomických poznatků přispěje k rozvoji vědy a lidského zdraví. QuantumSi přináší sekvenování bílkovin s rozlišením na jednu aminokyselinu do každé laboratoře a umožňuje tak nové objevy, které změní svět, v němž žijeme.

Připravte knihovnu

Příprava proteinů pro sekvenování jednotlivých aminokyselin na polovodičových čipech. Vše, co potřebujete pro připravené sekvenační knihovny za méně než tři hodiny.

Sekvenujte

Sekvenujte proteiny s rozlišením jedné aminokyseliny na platformě Platinum™ . Přístroj Platinum™ je vybaven uživatelsky přívětivým rozhraním a umožňuje vám snadno zahájit sekvenování proteinů po několika krocích. Sekvenační data jsou generována a mohou být automaticky přenesena do cloudu k analýze.

Analyzujte

Software se snadno integruje s přístrojem Platinum, takže můžete plánovat, nastavovat a analyzovat sekvenační běhy v jediném intuitivním softwarovém prostředí.

Data vygenerovaná během každého běhu lze automaticky nahrát do Cloudu, kde jsou proteiny identifikovány bez nutnosti odborných znalostí bioinformatiky.

Cloud je bezpečně přístupný z libovolného počítače, podporuje analýzu z libovolného místa a usnadňuje spolupráci s kolegy a partnery po celém světě.

Představujeme Platinum™

Zjistěte jak se sekvenuje na Platinum

Kontakt: odpovědný manager

Dominik Véle

Business Development Manager – Life Science

E-mail: vele@3genes.com
Mobil: +420605862297

11 + 11 =

poskytovatel technologií pro life-science a diagnostiku