Prostorová proteomika

Hawk Biosystems je bioimagingová technologie, která umožňuje objevovat nové biomarkerů pro výzkum, translační medicínu a diagnostiku.

Violet 3.0 je biozobrazovací systém nové generace pro objasnění interakcí biomarkerů, aktivačních stavů a posttranslačních modifikací v tkáňových preparátech i na vícejamkových destičkách pro buňky. Hardware systému Violet 3.0 se skládá z komplexního zobrazovacího zařízení vybaveného objektivy 4x, 10x a 20x a patentovanou optikou, spojeného s vysokorychlostní technologií fluorescenčního „lifetime“ zobrazování. To uživateli umožňuje provádět vysoce výkonnou in-situ analýzu funkcí biomarkerů ve tkáni, která bude vyžaduje minimální zaškolení.

Violet 3.0 umožňuje pokročilou analýzu obrazu s uživatelsky přívětivým grafickým uživatelským rozhraním, které bylo navrženo s ohledem na jednoduchost a snadnost použití. Náš software umožňuje plnou kontrolu nad všemi nastaveními a parametry hardwaru i nad analýzou a vizualizací obrazu. Náš generátor sestav navíc představí zjednodušený způsob získávání automatických sestav, které vám výsledky doručí přímo na pracovní plochu nebo do e-mailu.

Zjistěte jak Hawk Biosystems technologie zvýšila úspěšnost imunoterapie

Kontakt: odpovědný manager

Dominik Véle

Business Development Manager – Life Science

E-mail: vele@3genes.com
Mobil: +420605862297

2 + 2 =

poskytovatel technologií pro life-science a diagnostiku