VÁŠ PARTNER PRO SEKVENOVÁNÍ DRUHÉ GENERACE (NGS)

Společnost PacBio vytváří nejpokročilejší sekvenační systémy na světě, které vám poskytnou nejúplnější a nejpřesnější pohled na genomy, transkriptomy a epigenomy. Její zakladatelé vynalezli nový způsob studia syntézy a regulace DNA, RNA a proteinů.

Sequel IIe >

Systém PacBio Sequel IIe poskytuje všem vědcům přístup k vysoce výkonnému, cenově efektivnímu a vysoce přesnému sekvenování s dlouhým čtením.

Revio >

Nový Revio systém s dlouhým čtením Vám umožňuje dosáhnout vyššího datového výstupu pro podporu rozsáhlých studií a vývoj nových aplikací.

Onso >

Systém Onso je inovativní stolní sekvenátor pro sekvenování DNA s krátkým čtením s velmi vysokou přesností Q40+ využívající technologii PacBio pro sekvenování vazbou (SBB).

Seznamte se s PacBio

Přehled technologií PacBio

HIFI ČTENÍ

Jednomolekulové HiFi sekvenování poskytuje kombinaci délek čtení až 25 kb, pozoruhodnou přesnost čtení 99,9 % a sekvenování 5 bází. (A, T, G, C + 5mC).

SEKVENOVÁNÍ VAZBOU (SBB)

Inovativní přístup k sekvenování přináší kvalitu bází Q40+ do sekvenátoru s krátkým čtením – objevte velmi vzácné varianty bez kompromisů.

NANOBIND

Technologie extrakce vzorku, která umožňuje generovat delší fragmenty DNA s menším poškozením v širší škále typů vzorků než jiné technologie.

Kontakt: odpovědný manager

Dominik Véle

Business Development Manager – Life Science

E-mail: vele@3genes.com
Mobil: +420605862297

Tomáš Straka

Business Development Manager – Diagnostics, IVF

E-mail: straka@3genes.com
Mobil: +420733202307

Kristýna Slabá

Business Development Manager – Oncology

E-mail: slaba@3genes.com
Mobil: +420720358655

poskytovatel technologií pro life-science a diagnostiku