získejte odpověď na jakoukoliv genomickou otázku

Genoox je vzácnou kombinací genetiků, bioinformatiků, inženýrů a technologických odborníků, kteří spolupracují na zodpovězení jakékoli genomické otázky díky síle komunity, dat a zkušeností.

Franklin: Budoucnost genomické medicíny

Software Franklin je univerzální nástroj, který slouží k hodnocení genomických dat – od sekvenačních dat až po čipy. Využitím obsáhlé databáze a umělé inteligence zefektivňuje cestu od vzorku ke klinické zprávě.

 

Vytvořeno profesionály
pro profesionály>

Genoox je tvůrcem první otevřené genomické komunity na světě. Uživatelé Franklinu využívají jedinečnou platformu, která je nezávislá na dodavateli a umožňuje rychleji a přesněji interpretovat Vaše data.

Klasifikace variant za pomoci umělé inteligence>

Umělá inteligence poskytuje nejlepší klasifikátor na základě jakéhokoli veřejně dostupného zdroje dat. Navrhuje relevantní podklady, zpřesňuje metriky a řeší doporučení pro konkrétní geny pomocí klasifikace variant založené na ACMG/AMP.

Získejte všechna dostupná data, použijte pouze ta, která jsou relevantní>

Franklin prioritizuje a agreguje často aktualizované informace z publikovaného výzkumu, nových i stávajících archivů a curated i uncurated databází. Software odfiltruje „šum“ a zvýrazní data zásadní pro vaše rozhodování.

Řešení společnosti Genoox mění tvář genomiky

Dostupné aplikace

Kontakt: odpovědný manager

Kristýna Slabá

Business Development Manager – Oncology

E-mail: slaba@3genes.com
Mobil: +420720358655

Tomáš Straka

Business Development Manager – Diagnostics, IVF

E-mail: straka@3genes.com
Mobil: +420733202307

1 + 5 =

poskytovatel technologií pro life-science a diagnostiku