Inovativní řešení pro personalizovanou onkologii

OncoDNA je belgická genomická a teranostická společnost specializující se na precizní medicínu pro léčbu pacientů s onkologickým onemocněním.

OncoDEEP řešení

OncoDEEP® je nejkomplexnější biomarkerový test, který má onkologům pomoci určit nejlepší léčbu pro pacienty se solidními nádory v pokročilém stádiu.

Komplexní obsah

DNA 638 genů
RNA 20 genů
SNV, Indels, CNV
nové fúze,
TMB, MSI, HRD

Kompletní řešení

OncoDeep® zahrnuje přípravu knihoven a uživatelsky přívětivý software pro sekundární a terciární analýzu dat. Klinická zpráva obsahuje interpretaci variant, bibliografii, léky, klinické studie a další důležité informace.

CE-IVD

Certifikováno jako CE In vitro diagnostic a certifikace dle nové IVDR regulace je v procesu

Poznejte OncoDNA

OncoDEEP Kit: Skutečně komplexní přístup

Panel OncoDEEP, navržený odborníky na onkologii, obsahuje nejrelevantnější a nejkomplexnější panel nádorových genů. Tento panel byl postupem času optimalizován tak, aby zahrnoval všechny klinicky relevantní onkologické cíle. Panel se skládá z 638 genů a umožní Vám detekovat somatické varianty (SNV, inzerce, delece, CNV, RNA fúze) a komplexní genetické biomarkery (HRD, MSI a TMB).

10 let zkušeností, na kterých záleží

OncoKDM – od molekulární komplexnosti k jasným rozhodnutím o léčbě

OncoKDM® je online platforma, která umožní vyhodnocení Vašich NGS dat až po klinický report. OncoKDM® navíc dokáže integrovat výsledky NGS s daty IHC, MSI a TMB. Výsledná komplexní a interaktivní zpráva obsahuje aktualizované informace o schválené léčbě, klinických studií, odkazů na články. Současně slouží ke kontrole kvality NGS dat  a detailnímu nahlédnutí do jednotlivých variant.

Kontakt: odpovědný manager

Kristýna Slabá

Business Development Manager – Oncology

E-mail: slaba@3genes.com
Mobil: +420720358655

4 + 1 =

poskytovatel technologií pro life-science a diagnostiku